.

.

Оѕози Натори Краткоденица На Вамен Асиметричен Резервоар Со Едно Рамо Мал Црн

Оѕози Натори Краткоденица На Вамен Асиметричен Резервоар Со Едно Рамо Мал Црн

DEN 240.00

Количината на стоката
Това е достапна

Колекцијата Џози атлетик ќе ве држи вклучена или од прстите. Дизајниран имајќи ја предвид целодневната удобност, комбинирајќи својства за отстранување на висока влага и супер меки материјали за да се чувствувате најдобро што можете.15" долго од Центарот Назад Високо/ниско полите со пресеци на страни. Компактен плете. Високо истегнување. Добро закрепнување. Рефлектирачки змеј логото. Исечени резервоарот врвот Едно рамо. Отворен круг назад 78% полиестер 22%спандекс. Машина За Перење. МСРП 4 48 .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата