.

.

Оалиро Женски Кошули Обични Летни Долги Ракави Женски Облечени Блузи V Вратот Шифон Жолта

Оалиро Женски Кошули Обични Летни Долги Ракави Женски Облечени Блузи V Вратот Шифон Жолта

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Добредојдовте Во Оалро. Модата и вклопувањето на женските кошули дефинитивно ќе бидат освежувачки. Различни модели и цврсти бои ви даваат различни стилови. Ракавите V-вратот и четвртина додаваат допир на елеганција, што го прави овој женски врв совршен за секојдневни и свечени активности. . !!!Топол СОВЕТ : нашата облека е наменета за Азиска фигура, што значи дека ќе биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики. . Основно спарување : Маиците со Долги ракави можат да бидат спарени со хеланки, фармерки и здолниште, или кошулата може да се стави под кардиган или јакна за да изгледа модерно и соодветно. Без разлика дали ќе патувате, секојдневниот живот, собирите, канцелариите или училиштата, тој е разноврсен и може да се спари и користи во секоја сезона. Материјал : Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Пакетот вклучува : 1пц Женска Блуза. Фит : Опуштено. Тежина : Средна Тежина. Деколте : вратот На Екипажот. Затворање : Пуловер. Ракави : Долги Ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : пад на рамото; Надвор Од Рамото; манжетни со ленти и полите; високо-низок раб со Печатена цврста боја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата