.

.

Сина Авион Боја Јахта Против Небото И Морето Бања Декор Бања Туш Завеса

Сина Авион Боја Јахта Против Небото И Морето Бања Декор Бања Туш Завеса

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Полиестерска Ткаенина. Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма На Ц. Лесно чистење, машина/рачно перење во ладна вода. Полиестерска Ткаенина. Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма На Ц. Лесно чистење, машина/рачно перење во ладна вода.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата