.

.

Бејасо Дизајнер Пролет Лето Менс Обичен Памук Лен Еднобојни Кошули Со Кратки Ракави Лабави Кошули Со Јака М

Бејасо Дизајнер Пролет Лето Менс Обичен Памук Лен Еднобојни Кошули Со Кратки Ракави Лабави Кошули Со Јака М

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

82" рамо : 51см/20.24" крајна удобност-Изработена Од 85% памук,15% лен. НЕГА НА ОБЛЕКА : ладно миење во Машина со слични бои, внатре кон надвор ако е украсено. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. ЛЕСНО ЗА СОВПАЃАЊЕ : лабавиот дизајн ја прави облеката одлична за комбинирање со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. - Должина : Редовно.92" ракав : 26cm/10. ПО ПРОДАЖБАТА : ние ќе бидеме одговорни за производот на крајот. - Материјал : 85% Памук, 15% Ленен Стил : мода.97" рамо : 53см/20. КАРАКТЕРИСТИКИ:Мажите кратки ракави; краток ракав за мажи; мажи кратки ракави; краток ракав мажите; mens кратки ракави; машки кошули на кратки ракави; mens кратко sleeve кошула; мажи кратки ракави кошули; mens кошули на кратки ракави; mens кратки ракави кошули; мажи кратко sleeve кошула; мажи кошули на кратки ракави; кратки ракави кошули; краток ракав кошула; мажи кратко sleeve кошула; мажи кратки ракави; маици за мажи кратки ракави; кратки ракави кошули за мажи; краток ракав mens кошули; адвокатско кошула кратки ракави; кошула за мажи кратки ракави; мажи кратки ракави кошули; краток ракав кошула мажите; копчето надолу кошула мажите; mens кошули; кошули за мажи; кратки ракави; кошула; кратки ракави; кратки ракави; краток ракав кошула; краток sleve; кратки ракави кошули; кратки ракави кошули за мажи; кратки ракави; mens кратки ракави кошули; mens кошули на кратки ракави; мажи кратки ракави кошули; мажи кратко sleeve кошула; mens кратки ракави; жени кратки ракави; mens кратко sleeve кошула; кошули за мажи кратки ракави; мажи кратки ракави; женска кратки ракави; краток ракав за мажи; кратки ракави кошули за мажи; машки кошули на кратки ракави; краток ракав копчето нагоре; мажи копчето надолу кошула; кошула; краток ракав врвот; копчето надолу кошула мажите; mens копчето надолу кошула; кошула за мажи кратки ракави; женска кратки ракави кошули; краток ракав mens кошули; краток ракав кошула мажите; поло мажите; поло маици за мажи; mens поло; машка поло маици; mens поло маици; поло; мажите поло; машка поло; поло кошула; мажи поло кошула; поло за мажи; polos за мажи; поло маици; поло кошула за мажи; polos; mens polos; mens поло кошула; мажи polos; машка поло маица; поло маица мажите; поло mens; мажи поло маици; поло мажите кошула; поло маици мажите; голф кошули за мажи; поло tshirt; голф-поло; mens голф кошули; mens голф кошула; camisas поло; poloshirts; човек поло кошула; поло т кошули за мажи; адвокатско голф-поло; големи и високи поло; camisa поло; mens поли; мажи врвот; mens врвот; машки блузи; mens блузи; мажи блузи; блузи за мажи; резервоарот на врвот луѓе; на врвот за мажи; мажи резервоарот блузи; резервоар врвот мажите; mens резервоарот блузи; мажи резервоарот блузи; резервоарот на врвот за мажи; мажи резервоарот врвот; mens резервоарот; мажи резервоарот врвот; mens резервоарот врвот; резервоари за мажи; резервоар за мажи; mens резервоарот на врвот pack; tanktop мажи; резервоарот на врвот мажите pack; mens тенкови; резервоар врвот mens; мажи тенкови; mens tanktop; резервоар врвот и за мажите; резервоар; mens tanktops; mens резервоарот алатки; мажи резервоарот; мажи резервоарот на врвот pack; мажи резервоарот; резервоар за мажи; резервоар врвот пак мажите; резервоар врвот кошули за мажи; mens резервоарот врвот pack; резервоар врвот; врвот тенкови за луѓето, резервоари за мажи; материјали се мека и еластична, не се наредени. - Ќе добиете : 1403 маици големина : М Биста : 108см/42,52" Рамо : 47см/18,50" Должина : 72см/28,35" Ракав : 22см/8,66" Големина : Л Биста : 116см/45,67" Рамо : 49см/19,29" Должина : 73см/28,74" Ракав : 23см/9.06" големина : xl биста : 124см/48. Користете само нехлор кога е потребно.13" ракав : 24см/9.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата