.

.

Менс Премиум Памук Двојна Пике Спортска Кошула Пакет

Менс Премиум Памук Двојна Пике Спортска Кошула Пакет

DEN 175.84

Количината на стоката
Това е достапна

100% двоен пик памук; контурна јака и манжетни; етикета за пренос на топлина; валани напред врвно зашиено рамо ; три копчиња обоени за совпаѓање; долен раб со двојна игла; странично обложени со 2 странични отвори; чиста завршена плоча со ширина од 1 со армирана долна кутија; Гилдан Менс Премиум Памучна Двојна Пике ® Спортска Кошула 2 Пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата