.

.

ЛОЛОЈ Втори Лејла Печатени Ориентални Потресени Тули Сина Површина Килим

ЛОЛОЈ Втори Лејла Печатени Ориентални Потресени Тули Сина Површина Килим

DEN 591.84

Количината на стоката
Това е достапна

Колекцијата Лејла е традиционална и безвременска, со прекрасен жив дизајн кој го доловува духот на килим од стариот свет. Овој традиционален тепих со моќност е изработен во Кина од 100% полиестер со класична и софистицирана палета на бои и суптилна патина. Овозможена е поддршка за читач на екран. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом. Направено од : 100% Полиестер. Висина На Купот : 0,13". Традиционално. Произведено Во : Кина. Исчистете ги истурите веднаш со размачкување со чист, сув сунѓер или крпа. Се препорачува професионално чистење. Соодветна подлога за тепих се препорачува на сите површини за да се спречи лизгање, да се додаде перница и да се подобри издржливоста. За правосмукалка, користете правосмукалка без лента за тепање или онаа каде што можете да ја поставите лентата на највисоката поставка на купот. Ако вашиот вакуум има променливи поставки за напојување, поставете на ниско ниво. Вакуумирајте ја целата должина на тепихот, свртете и повторете на следната област, наместо движење напред и назад.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата