.

.

Риоимкио Исечени Џемпери Со Пуловер За Жени Обични Плетени Џемпери Со Долги Ракави Зимски Лабави Врвови На Култури

Риоимкио Исечени Џемпери Со Пуловер За Жени Обични Плетени Џемпери Со Долги Ракави Зимски Лабави Врвови На Култури

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Добредојдовте Во Utоимкио.Не Грижете Се За Скапите Такси за Испорака.Колку Повеќе Купувате, Толку Повеќе Ќе Заштедите!Риоимкио Исечени Џемпери Со Пуловер За Жени Обични Плетени Џемпери Со Долги Ракави Плетени Џемпери Зимски Лабави Врвови За Сечење Џемпери Со Пуловер За Жени Обични Плетени Џемпери Со Долги Ракави Зимски Лабави Врвови За Култури1.Карактеристики : Кружен Врат,Долг Ракав ,Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Зимски секојдневен Џемпер 2.Материјал : Полиестер (Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен) 3.Џемперот го прави повеќе секси и привлечен за носење 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Зима. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Season : Winter Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Collar : Crewneck Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Џемпер Utоимкио Исечени Џемпери Со Пуловер За Жени Обични Плетени Џемпери Со Долги Ракави Зимски Лабави Врвови на Култури. Исечени Џемпери Со Пуловер За Жени Обични Плетени Џемпери Со Долги Ракави Зимски Лабави Врвови на Култури. 1.Карактеристики : Кружен Врат,Долг Ракав ,Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Зимски секојдневен Џемпер. 2.Материјал : Полиестер(Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен). 3.Џемперот го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Зима. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Пуловер Џемпери За Жени Со Џебови Пуловер Џемпер Елек За Жени Дозвола Кардиган Џемпери За Жени Дозвола Летни Џемпери За Жени 2023 Исечени Пуловер Џемпери За Жени Пуловер Дуксери за Жени Дозвола. Пуловер Џемпери За Жени Со Џебови Пуловер Џемпер Елек За Жени Дозвола Кардиган Џемпери За Жени Дозвола Летни Џемпери За Жени 2023 Исечени Пуловер Џемпери За Жени Пуловер Дуксери за Жени Дозвола. Пуловер Џемпери За Жени Со Џебови Пуловер Џемпер Елек За Жени Дозвола Кардиган Џемпери За Жени Дозвола Летни Џемпери За Жени 2023 Исечени Пуловер Џемпери За Жени Пуловер Дуксери за Жени Дозвола.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата