.

.

Монарх Специјалитети Вратени Дрво-Изглед Ц-Табела

Монарх Специјалитети Вратени Дрво-Изглед Ц-Табела

DEN 1151.84

Количината на стоката
Това е достапна

Одлично за работа или грицкање, Специјалитети На Монархот Модерната Ц-Табела обезбедува голема функција во рустикален стил. Црна метална основа поддржува инженерско дрво и ламинатен врв во ваш избор на обновена завршница во стилот на дрво. Рамката Во Форма На Ц е дизајнирана да се лизга погодно под мебелот за да ги држи предметите при рака.Забелешка за композитно дрво од дрво или инженерско дрво : Често се нарекува МДФ, што значи лесонит со средна густина, овој тип на композит од дрво е направен од компресирани дрвени влакна и има неколку придобивки, вклучувајќи достапност, конзистентност и отпорност на искривување или гниење со текот на времето. Димензии : 10.25 W x 18.25 D x 25.25 H во. Рустикална акцентна табела Во Форма На Ц. Црна метална рамка. Инженерско дрво и ламинат врвот. Обновена завршница во стил на дрво по ваш избор на боја. Потребно е некое собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата