.

.

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Форд UAWAWHA Марк Ii Црна: оз. Прајмер, Основа И Јасна Боја За Прскање На Допир

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Форд UAWAWHA Марк Ii Црна: оз. Прајмер, Основа И Јасна Боја За Прскање На Допир

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхезија за пластични браници и огледала.Прајмерот е само за метални површини или за пополнување на длабоки гребнатини на пластика откако ќе се нанесе промотор за адхезија. Спектрални Бои е Регистриран Бренд На Спектрални Бои ДОО. Висококвалитетен Аеросол, Боја За Прскање На Допир. Лесно За Нанесување. Супер Издржлив Финиш. Вентилатор Шема Спреј Млазницата. Вклучена Е Дополнителна Млазница. Вклучени Се Детални Упатства. Спреј/Боја Тест Картичка Вклучени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата