.

.

Баок фустани за Женски Женски Обичен Цврст Фустан Копче Долга Кошула Фустан Ревер Со Долги Ракави Елегантен Секојдневен Долг Фустан Фустан со Долг Ремен женски се?

Баок фустани за Женски Женски Обичен Цврст Фустан Копче Долга Кошула Фустан Ревер Со Долги Ракави Елегантен Секојдневен Долг

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Обичен Копче Долга Кошула Фустан Долг Ракав Ревер Долг Фустан Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Специфики на предметот : Сезона : Пролет/Fall Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : должина На Облека за Ремен : Редовна должина На Ракавот : Долга Јака : В Тип На Шема На вратот : Цврст Стил : Дневна/Секојдневна Силуета : Лабаво Што добивате : 1 Х Фустан, 1 Х Појас Карактеристика : Л Специјален фустан со здолниште. л изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! л ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. л В вратот, долг ракав, лабава. Л Погоден за секојдневно/секојдневно носење. Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет.Големина разговор : Големина : С САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 90см/35.43 "Половината : 60-84см/23.62-33.07" Рамо : 39см/15.35 "Ракав : 57см/22.44 " Должина : 121см/47.64" . Големина : М САД : 7 ЕУ : 37 Биста : 94см/37.01 "Половината : 64-88см/25.20-34.65" Рамо : 40см/15.75 "Ракав : 58см/22.83 " Должина : 122см/48.03" . Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 98см/38.58 "Половината : 68-92см/26.77-36.22" Рамо : 41см/16.14 "Ракав : 59см/23.23 " Должина : 123см/48.43" . Големина : XL САД : 9 ЕУ : 39 Биста : 102cm/40.16 "Половината : 72-96cm/28.35-37.80" Рамо : 42cm/16.54 "Ракав : 60cm/23.62" Должина : 124cm/48.82" . Големина : XXL САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 106cm/41.73 "Половината : 78-100cm/30.71-39.37" Рамо : 43cm/16.93 "Ракав : 61cm/24.02 " Должина : 125cm/49.21" фустани за жени 2023 година. женски фустани. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, користење извонредна и убава облека за да ги импресионираме Четирите Сезони, носење на вашата омилена облека дома и изнесување подобра состојба надвор од куќата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата