.

.

Тампа Беј Букс премиер 1 тастатура

Тампа Беј Букс премиер 1 тастатура

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа официјално лиценцирана лента за клучеви Lanyard има сплит прстен. Винкрафт Тампа Беј Букс клуч за клучеви : Одлична графика. Јамката е приближно 6 ". Совршена за луѓето што треба да се грижат. Грижа : Spot Clean. 100 проценти полиестер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата