.

.

Вертикално знаме на Далас Каубои 28 40

Вертикално знаме на Далас Каубои 28 40

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето фаворитно знаме, покажете ја вашата благодарност за тимскиот дух кога ќе го добиете овој едностран вертикален транспарент. Се одликува со прекрасна графика што ја покажува вашата верност. Бидејќи мери 28 "x 40 ", совршено е да се дружите внатре или надвор, така што сите ќе знаат кого го поддржувате на денот на играта. Ова знаме е одличен додаток на вашата тимска колекција! NFL Далас Каубои Премиер 28 "x 40" Вертикално знаме. Официјално лиценциран со лига и тим. Внатрешен или на отворено. Единствена еднострана вертикална.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата