.

.

Компатибилна замена на кертриџ за тонер за 26A CF226A CHP26APK4AMZ

Компатибилна замена на кертриџ за тонер за 26A CF226A CHP26APK4AMZ

DEN 511.84

Количината на стоката
Това е достапна

Создадете прирачници што се издвојуваат со замена на кертриџот за компатибилни тонер на производи LD за 26 A CF226 A (црна, 4-пакет) CHP26 APK4 AMZ. Замената на кертриџот за компатибилни тонер на производите LD за 26 A CF226 A (црна, 4-пакет) помага да се задржи секој канцелариски простор раздвижен и ефикасно да работи без разлика дали работи на печатење на важни белешки за презентација или флаери што привлекуваат внимание. Касета за замена за стари или користени касети од ист тип. Двојно проверете го прирачникот за печатачот за да се осигурате дека оваа кертриџ ќе биде соодветно за вашата машина. Боја : Црна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата