.

.

Тајни богатства женски и женски плус преголем врвен долг ракав и џогер салон

Тајни богатства женски и женски плус преголем врвен долг ракав и џогер салон

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Удобноста доаѓа лесно со овој дневен џогер и врвен сет од тајни богатства. Изработена во мека француска тери ткаенина и дизајнирана во пријатно опуштено вклопување, овој сет е совршено спарен, или може да се носи одделно, за да ги надополни вашите денови за ништо. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. 2-парчиња сет вклучува : 1 горе и 1 џогер. Преголемо рамо на капка; сурово полите. Пант : целосен еластичен половината со влечење; 2 предни џебови. 57% рециклиран полиестер/25% памук/18% рајон. Машина за перење. Увезени. Дневни џогери и врвен сет за жени од тајни богатства.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата