.

.

Уметнички ткајачи Брукс крем од јаглен ft. Внатре.

Уметнички ткајачи Брукс крем од јаглен ft. Внатре.

DEN 2723.84

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете текстура во вашиот боемски простор за живеење со пријатните килими на колекцијата Бетина. Со геометриски линеарни обрасци на јаглен, овие глобални акценти сигурно служат како поканувачка фокусна точка во вашиот простор. Идеално за забавни простори за живеење или креативни канцеларии. Машина ткаена во мисирка со 100% полипропилен и кадифен куп од 1,18 инчи. Место чисто со бела крпа. Се препорачува подлога за килими за да се спречи лизгање и движење. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Среден куп. Дебелина : 0,45 ". Разновидност на големина и бои на располагање. Овој разноврсен килим има прекрасен ажуриран традиционален дизајн за безвременски изглед на удобна точка на цените . дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршен за високо Сообраќајни области на вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници . Функционалниот среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги изградувате влезовите. Чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте прво на мала површина . препорачано е подлога за килим.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата