.

.

Случајот за лаптоп со премија ириста одговара на лаптопите ASUS 13.3 14 15 15.6

Случајот за лаптоп со премија ириста одговара на лаптопите ASUS 13.3 14 15 15.6

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Случај за лаптоп со премиум дизајн Vangoddy Irista. Солиден материјал отпорен на вода, материјал за лаптоп и додатоци безбедни и заштитени. Повеќе џебови за внатрешни работи за леснотија на пристап и организација на уреди и додатоци. Внатрешниот лаптоп за внатрешни работи мери приближно. Совршен за патување или тој студент кој е секогаш во движење. Заштитете го вашиот уред додека останувате стилски со овој случај на Vangoddy Irista Premium. Заштитете и носете го вашиот лаптоп со овој премија вангодиди Ириста случај!. Направено од висококвалитетен материјал отпорен на вода, со трајно шиење. Плишот подлога го штити вашиот уред од испакнатини, шокови и гребнатини. Се одликува со повеќе внатрешни џебови за леснотија на организација на уреди и додатоци. Отстранлив ремен на зглобот за повеќе опции за носење. Приближни димензии на одделот за лаптоп со поставена лаптоп : одговара на следниве (но не ограничувајќи се на) лаптопите : ASUS 2 - IN - 1 14 ”. Asus Chromebook. Asus e vivobook. Asus eeeebook. Asus K553. Asus Rog GL503. Стрикс на Асус Рог. Asus Rog (S5 VM6700). Asus Rog (S5 VS6700). Asus Rog (G46 VW). Асус Рог Зефирус. Asus Spin 7. Flip Asus Transformer Book (TP550). Флип на книгата Asus Transformer (TP300 LA). Asus Vivobook 15.6 ”(x541ua). Asus Vivobook 15.6 ”(x555la). Asus Vivobook 14 ”. Asus Vivobook 15.6 ”(M580 VD - EB54). Asus x 15.6 ”. Asus X553 15.6 ”. Asus X555 15.6 ”. Asus Zenbook 13.3 ”. Asus Zen Book 14 ”. Asus Zenbook 15.6 ”. Asus Zenbook Prime 13.3 ”. Asus Zenbook Pro 15.6 ”. Asus Zenbook Touch 13.3 ”. Asus Zenbook Touch 15 ”.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата