.

.

Феибоји Жени Плус Големина Врвови Краток Ракав В Врат Плетена Туника Блуза Вратоврска Предно Копче Нагоре Маици

Феибоји Жени Плус Големина Врвови Краток Ракав В Врат Плетена Туника Блуза Вратоврска Предно Копче Нагоре Маици

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Феибоји Жени Плус Големина Врвови Краток Ракав В Врат Плетена Туника Блуза Вратоврска Предно Копче Нагоре Маици Сезона : Пролет,Лето : Женски Повод : Секојдневен,Дневен Материјал : Памук,Стил На Спандексслав : Редовна Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женски Кошули Големина : Л Биста : 99см/38,98" Должина : 72см/28.35" . Големина : XL Биста : 105cm/41.34 "Должина : 73cm/28.74". Големина : XXL Биста : 111cm/43.70 "Должина : 74cm/29.13". Големина : XXXL Биста : 119cm/46.86 "Должина : 75cm/29.53". Големина : XXXXL Биста : 127cm/49.99 "Должина : 76cm/29.92". Големина : XXXXXL Биста : 135cm/53.19 "Должина : 77cm/30.31" Повод : Долг ракав со пеплум е погоден заumn, зима и пролет. Може да се носи на работа, дома, состанок, шопинг и други секојдневни сцени од животот. Големина и Боја : С/ М/ Л / 1Л, Бело/ Црно/ Сиво/ Сино/ Вино Црвено, изберете го што ви се допаѓа. Внимание 1 : " Белиот "и" Цветно Белиот " фустан во боја изгледа малку видете, предложете да носите гол или градник во боја или долна облека, а "Белата" боја е малку потешка од другите бои, ве молиме забележете ја пред да поставите . Внимание 2 : Цветниот Принт е случаен, не можевме да ја обезбедиме положбата на цветниот принт на секој фустан, но тие дефинитивно се направени од иста ткаенина со шема. Изработена од супер мека и удобна полиестерска ткаенина, ткаенина погодна за Кожата која дише, лесна и мека, никогаш нема да зажалите што ќе ја добиете!. Лабави маици.Овие основни врвови можете да ги Спарите под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата