.

.

Лесно Улица Феј Прашка Пумпи

Лесно Улица Феј Прашка Пумпи

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Совршен за секоја сезона, Феј По Лесна Улица има скромна пета за мачиња и тесен прст, женска силуета. Прилагодливиот ремен со свиткана прашка осигурува сигурно прилагодување. Раскошно обложената влошка и лесниот надворешен ѓон се одлична комбинација што внесува целосна удобност. Поместена влошка. Маче пета. 0.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата