.

.

Шик Дома Луна 10-Парче Штипка Плисиран Утешител Сет, Крал, Беж

Шик Дома Луна 10-Парче Штипка Плисиран Утешител Сет, Крал, Беж

DEN 1775.84

Количината на стоката
Това е достапна

Барате совршен комплет за утешител што го има сето тоа?? ЕЛЕГАНТЕН дизајн на штипки, Зачудувачки Украсни перници И ДА ЧАРШАФИ ВКЛУЧЕНИ? Вашето пребарување заврши. Овој прекрасен елегантен изглед на сребрени плисирани набори е многу елегантен, едноставен и софистициран начин за подобрување на секоја спална соба. Прекрасни перници за декор што одговараат со монистра од светки со соодветен супер мек сет на листови во боја за координација. 1pc Утешител Со Обратно Печатење (Ткаенина : 90gsm Четкани MF, Полнење : 200gsm) : 104x90 инчи, 2pc Шами : 21x37 инчи, 1pc Dec Перница : 16x16 инчи, 1pc Перница За Појадок : 12x18 инчи, 1pc Dec Перница : 18x18 инчи, 1pc Вграден Лист : 78x80+12 инчи, рамен Лист Од 1 Парче : 108х108+3 Инчи, куќиште За Перница ОД 2 парчиња : 21х37+3 инчи вклучува украсни перници и комплетен комплет лист Од 4 Парчиња изклинвам Украсување На набори Надолу Алтернативно хипоалергично полнење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата