.

.

StarTech.com Сва9м2неуа Еднонасочна Струја Адаптер-9В, 2А

StarTech.com Сва9м2неуа Еднонасочна Струја Адаптер-9В, 2А

DEN 282.56

Количината на стоката
Това е достапна

Заменете го вашиот изгубен или неуспешен адаптер за напојување - Worls со низа уреди што r Компактен 9v dc адаптер за напојување. Спакувајте еден адаптер за патување за употреба во повеќе региони. Рохс И ДОСТИГНЕ во согласност за да помогне во заштитата на животната средина. FCC - сертифициран адаптер за замена. М-тип барел конектор обвиненија клучни уреди.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата