.

.

Подобри Трендови Сончање Полипропилен 96 132 Плетенка Килим, Внатрешна употреба, За Возрасни-Портокал

Подобри Трендови Сончање Полипропилен 96 132 Плетенка Килим, Внатрешна употреба, За Возрасни-Портокал

DEN 1789.76

Количината на стоката
Това е достапна

Колекцијата За Сончање На плетени килими комбинира форма и функција. Произведен со модерна машинерија користејќи 100% полипропиленски материјал, тој е издржлив и се чувствува удобно под нозете. Живописната и модерна шема на бои убаво добро се вклопува со секој современ декор. Соодветно за употреба во сали, влезови, спални соби, трпезарии, кујни, балкони и многу повеќе. Можете да ги искористите плетените килими во различни форми, големини и бои според барањата на вашата област и да го подигнете расположението. Додадете елемент на стил во внатрешниот и надворешниот простор со зачудувачката Колекција На Плетенки Од Плетенка. Целокупната шема на плетенка и употребата на полипропиленски материјал со одличен квалитет, додава цврстина и издржливост за голем сообраќај во затворени и надворешни простори. Колекцијата За Сончање на плетени килими е реверзибилна, изработена е од 100% Полипропилен за издржливост и може да се користи подолг временски период. Колекцијата Sunsplash е достапна во 7 бои и 6 големини и се продава одделно. Колекцијата За Сончање На плетени килими комбинира форма и функција. Произведен со модерна машинерија користејќи 100% полипропиленски материјал, тој е издржлив и се чувствува удобно под нозете. Живописната и модерна шема на бои убаво добро се вклопува со секој современ декор. Соодветно за употреба во сали, влезови, спални соби, трпезарии, кујни, балкони и многу повеќе. Можете да искористите плетени килими во различни форми, големини и бои според барањата на вашата област и да го подигнете расположението. Додадете елемент на стил во внатрешната и надворешната област со неверојатната Колекција На Плетени Килими За Сончање. Целокупната шема на плетенка и употребата на полипропиленски материјал со одличен квалитет, додаваат цврстина и издржливост за внатрешни и надворешни простори со голем сообраќај. Колекцијата За Сончање на плетени килими е реверзибилна, изработена е од 100% Полипропилен за издржливост и може да се користи подолг временски период. Колекцијата Sunsplash е достапна во 7 бои и 6 големини и се продава одделно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата