.

.

Едноставно, Дејзи дипломираше лента од ленти, фрли ќебе, правлива виолетова, стандардна фрлање

Едноставно, Дејзи дипломираше лента од ленти, фрли ќебе, правлива виолетова, стандардна фрлање

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Создадете шарено случајно изглед на вашиот украсен декор со едноставно маргаритка 50 "x 60 " Дасти виолетова дипломирана лента за фрлање ленти од нашата лента колекција на рамнотежа. Фрлете го ова ќебе над стол или кауч за да додадете забавна и светла вибрација на кој било простор за живеење! Дизајните во оваа колекција ветуваат дека ќе им донесе насмевка на сите што им се среќаваат. Меко меко печатено руно фрлање. Затегнати од сите страни за да создадете чиста завршница. Печатење со една еднострана. Машина за перење. Доаѓа во 3 големини и повеќе бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата