.

.

Женски Фрида Гребење Папучи

Женски Фрида Гребење Папучи

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Почестете ги нозете со нов пар Папучи мук ЛУКС® фрида. Совршено за ладно време со издржливи внатрешни/надворешни стапала и удобни кревети од пена обложени со вештачко крзно. избришете со влажна крпа, не избелувајте, исушете рамно. Увезени. н-ТПР Внатрешен/Надворешен Солен-100% Полиестерски Инсолен-100% Акрилен Горен Дел-100% Полиестерска Обвивка-Достапен Во Женски Големини С (5-6), М (7-8), Л (9-10) И XL (11-12)n-достапни Се Повеќе Опции за Боја. Вештачко Крзно Поставата. Пена Влошка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата