.

.

Рејбестос Елемент Кочница Црево, Бх Одговара изберете: 2009-БМВ 750, 2011-бмв 740

Рејбестос Елемент Кочница Црево, Бх Одговара изберете: 2009-БМВ 750, 2011-бмв 740

DEN 3883.36

Количината на стоката
Това е достапна

Рејбестос Елемент3 Цревата за Сопирачките се производи со врвен квалитет на автомобилско црево кои ги исполнуваат Федералните Стандарди за да обезбедат одлични перформанси и безбедност. Цревата на рејбестос нудат подолг век на траење на цревото, исклучителна издржливост и леснотија на инсталација. Рејбестос Елемент3 Цревата за Сопирачките функционираат идентично со стандардите што ги бараат производителите на оригинална опрема (ОЕ) за да обезбедат оптимална заштита, работен век и безбедност. Рејбестос Елемент3 Цревата за Сопирачките ги вклучуваат сите компоненти во кутијата за да овозможат лесна инсталација. Raybestos Element3 Црево За Сопирање : Врши според стандардите НА OE за да обезбеди оптимална заштита, работен век и безбедност. Ги вклучува сите карактеристики кои се наоѓаат во ое кочница црева, вклучувајќи загради, громови, обликувани пластични штитници и жица клипови. Тривалантните фитинзи обложени Со цинк од премиум Легура обезбедуваат одлична хидраулична заптивка и максимална заштита од корозија. Двојните стегнати фитинзи обезбедуваат подолг век на траење на цревото и исклучителна издржливост. Одговара Изберете : 2009-2015 БМВ 750 2011-2015 БМВ 740 2011-2015 БМВ АЛПИНА Б7 2010-2015 БМВ 760 2015 БМВ АКТИВЕХИБРИД 7 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата