.

.

Специјализирани Камиони, Училишни Автобуси и Ротори со Средна Должност се Вклопуваат изберете: 1999 - ЏИП ВРАНГЛЕР ТЈ, 1999 - ЏИП ЧИРОКИ

Специјализирани Камиони, Училишни Автобуси и Ротори со Средна Должност се Вклопуваат изберете: 1999 - ЏИП ВРАНГЛЕР ТЈ, 1999

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Црниот слој за фузија дава чист, завршен изглед, додека пеглата специфична за апликацијата ја потиснува бучавата и ги одржува сопирачките ладни. Свртената завршница ја минимизира бучавата и ја подобрува реакцијата и е подготвена за инсталација веднаш надвор од кутијата. Ненасочната ротација значи дека може да се користи на сите четири агли на возилото.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата