.

.

Лажни нокти на Voguish Fantasy, „Океан“, брои

Лажни нокти на Voguish Fantasy, „Океан“, брои

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Носете ги најновите трендови на вашите прсти со лажни нокти на бакнежот Voguish Fantasy. Одете мода со дизајни за тај-обоена, омбре, повеќебојни и мермерни акрилни дизајни на нокти. Направете свој мани за неколку минути, со резултати кои изгледаат природно и траат до една недела. Овие акрилни лажни нокти се водоотпорни со финиш без гел. Лажните нокти се без проблеми за отстранување, и тие нема да ги оштетат вашите природни нокти. На тренд модните нокти во розова боја се во форма на кратка должина и квадратни. Водоотпорен, доказ за измама и не е потребно суво време. Комплет за нокти DIY содржи 28 лажни нокти, розов гел лепак за лепак за лепак WT. 2 g (0,07oz.), Подготвена подлога, мини датотека и стапче за маникир.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата