.

.

5Д Стереоскопски Врежани Цвеќиња Налепници За Нокти Налепници Вистински 3д Самолепливи Материјали Бела Чипка Роза Цвет Дизајн НАПРАВИ САМ АКРИЛИК

5Д Стереоскопски Врежани Цвеќиња Налепници За Нокти Налепници Вистински 3д Самолепливи Материјали Бела Чипка Роза Цвет Дизајн

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

5д Стереоскопски Релјефни Цвеќиња Налепници За Нокти Налепници, Вистински 3д Самолепливи Материјали За Нокти Бела Чипка Розова Боја Дизајн На Нокти ЗА САМ Акрилни Нокти карактеристика : 5д Врежани Налепници За Нокти Q : Фино резба, совршена форма, со уникатен тродимензионален ефект на испакнатина. Тоа е 10 пати поголема од дебелината на обична налепница што ќе ги направи вашите божиќни нокти пореални и поинтересни!`+Божиќни Украси за Нокти● : 5 листови 5д втиснување резбарските обрасци им даваат на луѓето интуитивно и напредно извонредно чувство. Со Снегулка Снешко Дедо Мраз Елен Снешко Бел Елка И други елементи се совршени за украси за вашиот божиќ ноктите.€DIY Божиќна Уметност За Нокти : Одлично е да се создадат вашите уникатни прекрасни божиќни дизајни за Нокти. Уживајте во создавањето уникатни прекрасни Дизајни За Празнични нокти со вашето семејство и пријатели. Уживајте во ова убаво време со нив!●Лесен За Употреба : оваа врежана налепница за нокти е самолеплива, лесно може да се излупи со пинцети или прсти и не лесно да се искине. Многу погоден за ДОМАШНА САМОДОВЕРБА, можете да добиете реални нокти за сликање за неколку минути без да одите во професионалниот салон.®Широка Апликација : овие 5д Божиќни налепници се толку лесни за нанесување што можете да ги залепите на разни мазни површини како што сакате, како што се мобилен телефон, честитки, бележник, книги и многу повеќе, додавајќи повеќе празнично чувство На Божиќ.Содржина на пакетот : 1 х налепници За Нокти Производи За Шминка За Убавина : маскара,Ајлајнер,Пенкало За Нокти,Кармин,Материјали За Отстранување Нокти,Алатки За Убавина,Инструмент За Убавина,Трепки,Отстранување На Влакна,Путери За Усни,Нега На Коса ,Сјај За Усни,Четка,Бричење,Есенцијално масло,Налепници За Нокти,Лажни Нокти,Ламба За Нокти,Молив За Веѓи,Лак За Нокти За Коса,мирис,Перика,средство За чистење лице,Издувам,сенка За Очи,крем,Коректор,Маска За Лице,Руменило,Контактни Леќи,Нега На Уши,Нега На Тело,Маски За Стапала,Паста За Заби,Нега На Заби,Алатки За Масажа,Лична Нега На Кожата. Подарок за другите : подарок картички, роденденски подароци за жени,подароци за жени,подароци за мажи,роденденски подароци за мажи,подароци за дипломирање,роденденски подароци за мажи,подароци за денот на татковците,подароци за венчавки, подароци за годишнина за него, подарок за Денот на Вљубените, подарок за денот на мајката. Применливи прилики : романтичен состанок, забава, одмор, видео, дом, патување, фотосесија. Исклучителен живот и здраво тело, заслужувате таков живот, научете да се сакате себеси и да си го дадете најдоброто.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата