.

.

Баркер Крик Боемски Ацтеките 4 Букви Поп-Аут Ликови

Баркер Крик Боемски Ацтеките 4 Букви Поп-Аут Ликови

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Разубавете го секој простор Со Бохо Ацтеките На Баркер Крик 4" Поп-Излези. Супер шик и лесен за читање, тие се совршени за вашиот следен проект, презентација, извештај, постер или приказ! Комплетот вклучува 255 букви, бројки и интерпункциски знаци (вклучувајќи шпански) со различни дизајни на црно-бела позадина . Секоја голема буква мери 4 " високо. Достапни производи за координација : Пребарување Баркер Крик Боемски Животни. Додадете малку боја и креативност во вашата училница со Боемското Ацтечко Писмо На Баркер Крик. Сетот вклучува 255 букви/знаци. Добро истражуван асортиман на броеви, букви и интерпункциски знаци. Вклучени се и шпански интерпункциски знаци. Користете за огласни табли, транспаренти, знаци, постери и многу повеќе!. Користете ги за резервација на отпад, направете игри со букви и броеви. Може да се користи и за огласни табли, транспаренти, знаци, постери и многу повеќе!. Достапен координативен производ : Пребарување Баркер Крик Боемски Ацтеките.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата