.

.

Титаниум Гребени Работ Полиран Бенд

Титаниум Гребени Работ Полиран Бенд

DEN 14879.68

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики додава чувство на шарм на вашата омилена колекцијаовој елегантен и едноставен додаток за секоја сезонаизразете се и прославете ги посебните моменти од животот со нашата колекцијаедноставно парче накит во уникатно уметничко дело што може да се носи тоа е само за вас!Спецификациизаврши : Полиранпримарен Материјал Боја : Грејметал : Титаниумпримарен Материјал : Ширина На Титаниум : ширина на 7 ммбанд : 6 Мм Тип на меџ : Гребенгрејвабл : Јесринг Фит : Стандардна Големина : 8,5 Просечна Тежина : 3,33 г-ШКУ : QLTYG3856 Титаниумски Раб 6мм Полиран бенд.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата