.

.

Хели Нерѓосувачки Челик Владетел, 18

Хели Нерѓосувачки Челик Владетел, 18

DEN 248.64

Количината на стоката
Това е достапна

Хеликс Нерѓосувачки Челик Владетел, 18 " овој владетел од нерѓосувачки челик е одличен за прецизно мерење или за употреба како прав раб при сечење. Подлогата од плута гарантира дека ќе остане на своето место како ваша работа без неочекувано лизгање. Флексибилен дизајн, Удобна дупка за закачување, калибрации Од Инчи и сантиметри.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата