.

.

Fnochy Жени Мода Дозвола Класичен Торба-Памук Платно Рамо Торба Со Надградени Карактеристики Гроздобер Платно Торба Торба За Мажи Жени

Fnochy Жени Мода Дозвола Класичен Торба-Памук Платно Рамо Торба Со Надградени Карактеристики Гроздобер Платно Торба Торба За

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Класична Торба - Памучна Платнена Торба За Рамо Со Надградени Карактеристики Гроздобер Платнена Торбичка За Чанти За Мажи Жени1111microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7,8 onnormal0 Функција : · големина На Производот : 32x14x29cm/12,5x5,5x11,4in · Материјал : Платно· Боја : Бела, Кафе, Зелена, Сива· Отворање : патент· Нето Тежина На Производот : 570g/1,25 Lb · Бруто Тежина На Производот : 580g /1,27 Lb · Големина На Пакување : 32x3x29cm/12, 5x1, 18x11, 4in опис : · класична Гроздобер Торба - памучна платнена торба за рамо Со надградени карактеристики, ремен за Рамо прилагодлив по должина За Удобност. напогодна рачка се наоѓа горе-задниот дел за лесно носење.Гроздобер Платно Торба Торба За Мажи Жени, Патување рамо торба 12 " Торба за Лаптоп торби · ПРОСТОР за ОРГАНИЗИРАЊЕ : оваа платнена чанта има големи џебови за да ја задоволи вашата различна потреба. џебови за ставање на вашето шише, чадор, картички, паричник, лаптоп и што било во вистинската положба.и странични џебови доволно големи за сите големини на шишиња со вода.* ОТСТРАНЛИВ И ПРИЛАГОДЛИВ РЕМЕН : лентата за Рамо на платнената торба за гласници е најсоодветна должина. Поместената рачка и ременот се исто така корисни за олеснување на вашиот замор.Одлично за секојдневна употреба, училиште, колеџ, основи и додатоци за патување.· ОБЛОЖЕН РАКАВ за ЛАПТОП : Чантата е изработена од платно за долготрајна употреба.Нема подлога или дополнителна структурна поддршка.Торбата за лаптоп меснегер е двојно обезбедена со магнетни прилепувања ЛАПТОП * ДИМЕНЗИЈА : надворешната димензија на оваа актовка е 12,5 " L * 5,5"W * 14,4" H.It е гласник торба која е добра за колеџ, бизнис, работа, патување, преку ноќ, итн.Пакување Вклучуваат : · x1 месинџер торба Fnochy Женски Моден Клиренс Класична Торба-Памучна Платно Рамо Торба Со Надградени Карактеристики Гроздобер Платно Торба Торба За Мажи Жени ● Fnochy Услуга : ние обезбедуваме услуга за одговор во рок од 24 часа. Можете да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Во исто време, со нетрпение ги очекуваме вашите предлози кои ќе ни помогнат да се подобриме, што ќе биде движечка сила за да одиме напред!. · Големина на производот : 32х14х29см/12, 5х5, 5х11, 4ин · Материјал : Платно. · Боја : Бела, Кафе, Зелена, Сива. * Отворање : патент · · Нето тежина на производот : 570g/1,25 lb · Бруто тежина На Производот : 580g /1,27 lb · големина На Пакување : 32x3x29cm/12, 5x1, 18x11, 4in Опис : · Класична Гроздобер Торба - Памучна Платнена Торба За Рамо со Надградени Карактеристики,ремен за рамо прилагодлив по должина за удобност. напогодна рачка се наоѓа горе-задниот дел за лесно носење.Гроздобер Платно Торба Торба За Мажи Жени, Патување рамо торба 12" Лаптоп Торби Книжарница · ПРОСТОР за ОРГАНИЗИРАЊЕ : оваа платнена чанта има големи џебови за да ја задоволи вашата различна потреба. џебови за ставање на вашето шише, чадор, картички, паричник, лаптоп и што било во вистинската положба.и странични џебови доволно големи за сите големини на шишиња со вода. * ОТСТРАНЛИВ И ПРИЛАГОДЛИВ РЕМЕН : лентата за Рамо на платнената торба за гласници е најсоодветна должина. Поместената рачка и ременот се исто така корисни за олеснување на вашиот замор.Одлично за секојдневна употреба, училиште, колеџ, основи и додатоци за патување. · ОБЛОЖЕН РАКАВ за ЛАПТОП : Чантата е изработена од платно за долготрајна употреба.Нема подлога или дополнителна структурна поддршка.Торбата за лаптоп меснегер е двојно обезбедена со магнетни прилепувања ЛАПТОП * ДИМЕНЗИЈА : надворешната димензија на оваа актовка е 12,5"Л * 5,5 " W * 14,4"H.It е гласник торба која е добра за колеџ, бизнис, работа, патување, преку ноќ, итн. Пакувањето Вклучува : . · х1 месинџер торба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата