.

.

Мое дете од страна на Картерс бебешки момчиња

Мое дете од страна на Картерс бебешки момчиња

DEN 169.28

Количината на стоката
Това е достапна

Облечете го вашето бебе во ова мое дете од страна на празниците за празници на Baby Baby Baby Baby. Симпатичните отпечатоци од темата за празници сигурно ќе ја осветлат оваа забавна сезона на празници. Мое дете од страна на Картерс бебешки момчиња, замолче за одмор : 100% полиестер. Долги ракави во целина. Вратот на екипажот. Одморска тема печати низ целиот. Анти-лигави чорапи прикачени. Машинско миење ладно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата