.

.

Terra & Sky Women's Plus Size Size Flutter Sleeve Tie Ti-боја маица

Terra & Sky Women's Plus Size Size Flutter Sleeve Tie Ti-боја маица

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Софистицираните ракави за треперење со опуштена силуета за рамо на рамото додаваат современ допир на вашиот секојдневен изглед. Оваа маица за боја на Terra & Sky Tie носи утеха и разноврсност подготвена за викенд со леснотија. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. Екипаж. Кратки ракави за треперење. Печатење во боја на вратоврска. 60% памук/40% модал. Машина за перење. Увезени. Маичка за боја на ракав за ракави за жени од Тера и небо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата