.

.

Бебе Девојки Чорапи Пар Бебе Девојки Ангел Декор Возбудува Коленото Висока Мека Нога Потопла Чорапи И

Бебе Девојки Чорапи Пар Бебе Девојки Ангел Декор Возбудува Коленото Висока Мека Нога Потопла Чорапи И

DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

бебе девојки чорапи 1 Пар Бебе Девојки Ангел Декор Возбудува Колено Висока Мека Нога Потопла Чорапи Спецификација : Карактеристики : Изработен од квалитетен материјал, кој е мек, дише и удобен за носење. Дизајнот на ангелскиот декор го прави вашето бебе да стане помодерно, привлечно и поубаво. Слатка и убава, многу привлечна. Може да се загрее и нозете на вашето бебе. Совршен подарок за вашето прекрасно бебе. Спецификација : Материјал : памучна мешавина Изборна Боја : Бела, Беж, Сива Изборна Големина : С : 17 х 6см / 6,7 х 2,4 во 0-2 години Л : 19 х 6см / 7,5 х 2,4 во 2-4 Години Список На Пакети : 1 Пар Бебешки Чорапи Забелешка : Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да се покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Изработен од квалитетен материјал, кој е мек, дише и удобен за носење. Дизајнот на ангелскиот декор го прави вашето бебе да стане помодерно, привлечно и поубаво. Слатка и убава, многу привлечна. Може да се загрее и нозете на вашето бебе. Совршен подарок за вашето прекрасно бебе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата