.

.

Цртан Филм Животно Уво Печатење Беспрекорно Дише Женска Долна Облека Низок Струк Секси Гаќи, Розова

Цртан Филм Животно Уво Печатење Беспрекорно Дише Женска Долна Облека Низок Струк Секси Гаќи, Розова

DEN 847.84

Количината на стоката
Това е достапна

Цртан Филм Животно Уво Печатење Беспрекорно Дише Женска Долна Облека Низок Струк Секси Гаќи Карактеристики : 1.Беспрекорни страни за мазен изглед под облеката, доаѓа да седне веднаш под папокот, нема повеќе врв за мафини, ќе сакате да ги носите секојдневно 2.Висококвалитетните ткаенини ја прават долната облека за бикини мека, тенка и удобна,се протега прилично добро, удобно со вашите панталони и нема да заглави во областите 3.Издржливата ткаенина што дише нуди меко и мазно чувство 4.Беспрекорна Хипстерска Гаќичка со нозе за престој и удобен појас 5.Функција : Без пилинг, мазно чувство, Меко, Без Трага, Пропустливост на Воздухот 6.ОДЛИЧНА ЦЕНА : пријателска и конкурентна цена За Ткаенина ви дава производ вреден за купување информации за Производот : Добра Еластичност Пол : Женски Тип На Ставка : Декорација На Гаќи : Нема Тип На Шема : Стил На Печатење : Секси Материјал : Полиестер, Тип На Гаќи Спандекс : Тип На Гаќички : Низок Пораст Овие гаќички се една големина одговара на сите, а ткаенината е еластична. Тие се погодни за луѓе со половината од 64-84см / 25-33во Како да изберете соодветна големина? 1. Користете слична облека за споредба со големини Забелешка : 1 : Нега На Перење : се претпочита Миење Раце со ниска температура 2 : кога миете машина, препорачувајте нежен режим на перење, торба за перење,Препорачувајте неутрално перење сапун, недостапен хлор, недостапен осветлувач што содржи детергент 3 : услуга По продажбата : нашиот тим за услуги на клиентите ќе биде почестен да ви служи во секое прашање. Што добивате : 1xunderwear Големина Шема : Големина Половината Должина Една Големина 64-84cm/25.20-33.07" 18cm/7.09" Големина : Една Големина Половината : 64-84cm/25.20-33.07" Должина : 18cm/7.09" Големина шема : Големина : Една Големина Половината : 64-84cm/25.20-33.07" Должина : 18cm/7.09" бидете во центарот на Вниманието Во Оваа Секси Долна Облека што ќе направи да се чувствувате сигурни. Овој Специјален сет за дизајни ќе ви го украде срцето! и удобно, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен сет!. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата