.

.

Линди Но-Snagg Лизга Мијалник 3 4oz 6pk

Линди Но-Snagg Лизга Мијалник 3 4oz 6pk

DEN 1119.20

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајнот ВО форма на банана НА Мијалникот ЗА ЛИЗГАЊЕ БЕЗ СНЕГ беше развиен од легендарниот риболовец Рон Линднер. Тоа му овозможува на мијалникот да се лизне преку тешката обвивка додека му дава на рибарот подобро чувство на дното—без превртување, извртување или попречување на дејството на мамката. Обемното теренско тестирање НА Мијалникот БЕЗ ЛИЗГАЊЕ ВО "незаменливите" области на езерата, реките и резервоарите даде 95 проценти резултати без пречки! Иновацијата на мијалникот на линди им овозможува на риболовците да ловат карпи, да четкаат, плевел и полиња со трупци како никогаш досега. И тоа функционира подеднакво добро дали Линди Местење, Каролина-Местење, лебдат, или тролање. Им овозможува на риболовците да ловат карпи, да четкаат, плевел и полиња со трупци како никогаш досега.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата