.

.

Џулик Женски Полка Точка Возбудува Мини Замав Фустан Долги Ракави Партија Фустани

Џулик Женски Полка Точка Возбудува Мини Замав Фустан Долги Ракави Партија Фустани

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики На Производот : . Должина На Фустанот : Кратка. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип Ракав : Редовни. Деколте : Кружен Врат. Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Ткаени. Шема : Полка Точка. Стил : А-Линија. Затворање : Пуловер. Повод : Повик. АКЦЕНТИ : НЕ. Сезона : Пролет/Aut. Тип На Ремен : Редовен. Оддел : Жени. Половината : Природно. Тип На Големина : Редовно. Стил На Јака : О-Вратот. Облека Нега : Машина Перат Полка Точка Печатење. Набразден Важничене. Ретро Стил. Мини Кратка Должина. Повик & Партија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата