.

.

Рејбестос Елемент Кочница Црева

Рејбестос Елемент Кочница Црева

DEN 2238.88

Количината на стоката
Това е достапна

Raybestos® Element3é Цревата за Сопирачките нудат комплетна линија на производи за автомобилско црево со врвен квалитет. Нашите црева ги исполнуваат Федералните Стандарди за да обезбедат одлични перформанси и безбедност, подолг век на траење на цревото, исклучителна издржливост и полесна инсталација од другите резервни црева. • Работи идентично со стандардите што ги бараат производителите НА ОЕ, обезбедувајќи оптимална заштита, работен век и безбедност • Ги Вклучува сите карактеристики што се наоѓаат во ЦРЕВАТА НА СОПИРАЧКИТЕ ЗА ОЕ, вклучувајќи загради, држачи, обликувани пластични штитници и жичани клипови • тривалентни фитинзи обложени со Цинк од Премиум легура обезбедуваат одлична хидраулична заптивка и максимална заштита од корозија • двојните стегнати фитинзи обезбедуваат подолг век На траење На цревото И Исклучителни Издржливи Вклопувања Изберете : 2009-2014 нисан максима и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата