.

.

Во Загатката Џуст

Во Загатката Џуст

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Децата од предучилишна возраст сакаат загатки! Имаме совршени избори за вашите загатки со големина на пинта! Нашите предучилишни загатки се дизајнирани специјално за најмалите, со привлечни дизајни и висококвалитетна конструкција на Равенсбургер, отпорна на деца. Изберете од загатки со рамки, загатки на подот, загатки во форма, традиционални загатки и уживајте во оваа активност погодна за семејството денес. Во Загатката Џуст : висококвалитетна конструкција отпорна на деца. Џиновска загатка на подот. 24 парчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата