.

.

Нова Англија Патриоти NFL Colorblock персонализирана 30 60 крпа за плажа

Нова Англија Патриоти NFL Colorblock персонализирана 30 60 крпа за плажа

DEN 355.52

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете некој тимски дух на следната плажа или базен ден со официјално лиценциран NFL "Colorblock " Персонализирана крпа за плажа од страна на Северозападната група, ДОО. Оваа мека и апсорбирачка крпа од 30 "x 60" е дизајнирана со ваша персонализација во распоред на блок во боја, во кој има името на тимот, логото и воспоставената година. Дајте му на оваа персонализирана крпа како дополнителен посебен подарок или персонализирајте го еден за себе, совршено е за секој сончев ден! Официјално лиценциран НФЛ. 30 "x60" мека и апсорбирана крпа за плажа. Персонализирани.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата