.

.

Џејсон Најлор-Боја Череп Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Џејсон Најлор-Боја Череп Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 335.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Тренд Меѓународен Џејсон Најлор - Боја Черепот Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Џејсон Најлор - Боја Череп Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата