.

.

Scrubstar женски модни премиум перформанси во премија за исмејување на врвот на врвот

Scrubstar женски модни премиум перформанси во премија за исмејување на врвот на врвот

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Носење перформанси во најдоброто - модерно, трендовски и удобно! Овој ласкав истегнување на врвот од Scrubstar има трендовски исмејувачки деколте за завиткување и решетки за контрастни шипки за поп -боја. Предните и задните шевови на принцезата нудат одлично обликување. Пар со нашите панталони за јога за перформанси за професионален изглед што веднаш ја ажурира вашата гардероба. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина M. продаден одделно. Стилот на завиткување на завиткување со странични отвори за лесно движење. Два џебови од предни заварувања и џеб за комунални услуги. Јамка на банџи. V-врат, краток ракав. Контрастни ленти за засилување и додадени детали за дизајнот. 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Scrubstar Mock Wrap Scrub Top за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата