.

.

Чудо нација бебе дете со кратки ракави за пливање со кратки ракави

Чудо нација бебе дете со кратки ракави за пливање со кратки ракави

DEN 207.20

Количината на стоката
Това е достапна

Кратките ракави и заштитата на UPF го потенцираат овој што мора да го има Рашгард за момчиња кои пливаат во пливање од Wonder Nation. Се продава исклучиво на и. Екипаж. Кратки ракави. Времето на елементите. Овој Rashguard има заштита од UPF 50+. 85% полиестер/15% спандекс. Машина за перење. Увезени. Краток ракав upf Rashguard од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата