.

.

Циркус од Сем Еделман КК Преголеми УВ Заштитни Очила За Сонце За Мачки За Жени. Тренд-Вистински Подароци За Жени Што Се Носат Цела Година

Циркус од Сем Еделман КК Преголеми УВ Заштитни Очила За Сонце За Мачки За Жени. Тренд-Вистински Подароци За Жени Што Се Носат

DEN 127.52

Количината на стоката
Това е достапна

ПРОДАВНИЦА ЦИРКУС ОД СЕМ ЕДЕЛМАН ОЧИЛА за СОНЦЕ ЗА ЖЕНИ : Време Да се Приклучат На Циркусот - Уживајте во разиграна, помлада екстензија на иконскиот бренд Сем Еделман. Со истата treетика водена од трендот која е синоним за името И угледот На Еделман, циркускиот бренд ја отелотворува суштината на денешната младина. Циркуската девојка е малку бунтовничка, живее за мода, но игра според сопствените правила. Земете нов ПАР ЦИРКУС на колковите од СЕМ ЕДЕЛМАН очила за сонце, удобни за носење цел ден и во затворени простории и на отворено - погодни за fall, зима, пролет и лето. Почестете се со пар НОВ ЦИРКУС ОД сем ЕДЕЛМАН очила за сонце и дајте им нов пар и на оние посебни жени во вашиот живот. Земете дополнителен пар за двајцата како резервна копија! Тренд Вистински Подароци За Жени. ИЗБРАНИ ОПЦИИ ЗА БОЈА НА РАМКА : Изберете од избрани опции за боја на рамка кои се лесни, удобни и лесни за носење за да одговараат на вашиот личен стил. ПРИКАЖАНА БОЈА : Леопард. УВ ЗАШТИТНА ЛЕЌА : ЦЕЛИОТ ЦИРКУС од СЕМ ЕДЛМАН очилата за сонце вклучуваат поликарбонатна леќа отпорна на удари со заштитна обвивка што ги штити и штити вашите очи од природните ултравиолетови зраци на сонцето, дури и во облачни денови кога УВ зраците се исто толку штетни. ПРИКАЖАНА БОЈА НА ОБЈЕКТИВОТ : Градиент Кафеава-Затемнета. КУТИЈА ЗА ОЧИЛА за СОНЦЕ : Секој ПАР ЦИРКУС од СЕМ ЕДЕЛМАН очила за сонце продадени од како продавач вклучува мека црна торбичка од микрофибер со затворање на врвка што може да се користи како крпа за чистење леќи и за спречување на гребнатини, чувајте ја чиста и за безбедно складирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата