.

.

Студиото Wynwood Prints Floral поле цветни и ботанички градини wallидни уметности платно печати сино светло сина сина боја 19x13

Студиото Wynwood Prints Floral поле цветни и ботанички градини wallидни уметности платно печати сино светло сина сина боја 19x13

DEN 671.84

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со цветно поле од отпечатоци од студиото Винвуд, прекрасно дело на artидното дело на градините направено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетна хартија за да се обезбеди неговата сина нијанса на потпис, додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и елегантната бела рамка го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Рамка за уметничко печатење, професионално рачно врамени во рамка за бела слика. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата