.

.

Девојки од маичката и микрофл

Девојки од маичката и микрофл

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Kat Nap жените Тери за туширање е направено од 100% полиестер. Овие обвивки за туширање се дизајнирани за максимална удобност и апсорпција. Keepе ве натера да изгледате скромно кога ќе добиете релаксирачки третмани или додека се дружите во топла сауна. Никогаш нема да мора да се грижите за ова лизгање на пешкир. Нашиот фустан за пешкир од Тери е совршен не само за завиткување по долга и релаксирачка бања или освежувачки туш, но дури и кога имате разгален ден во бањата можеби после сауна , во салата или дури и како прикривање на плажа, бидејќи обезбедува крајна удобност. Неверојатно за невестински поради прилагодливото затворање за лесно движење околу соблекувалните, бањите, бањите и вашиот дом. ✔ Карактеристики на производот : ● Одлично по прикривање на туш. ● Погоден за различни активности и места. ● Лесен, удобно и ултра -АБСОРБЕНТ. ● Лесно за носење, ласкаво над должината на коленото. Затворање за лесно движење околу соблекувалните, прикривање покрај базенот, лежење, бања, базен, бањи, сауна и се користи за топол воздух или пареа за чистење и освежување миење, машини за миење и срушења суво. ⦿ Детали за производот : »» Пакет : Womensенски тери за туширање. Големини мали, средни, големи X-големи 1x-големи, 2x-големи & 3x-големи. Kat nap omeенски тери туш/облека (Аква, 2x).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата