.

.

Девојки за девојчиња Рибок, големини 4-18

Девојки за девојчиња Рибок, големини 4-18

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Подигнете го нејзиниот стил со релето на Рибок 7/8 нозе! Направени од 85% полиестер и 15% спандекс, овие хеланки се направени за да ја задржат нејзината удобна цел ден. Без разлика дали оди на училиште или игра надвор, нема да сака да носи нешто друго. Спарете ги овие хеланки со релето на релето на Reebok Printed Sports Bra за да го креирате најсекиот изглед на сет за совпаѓање! Направено од 85% полиестер/15% спандекс. Печатење на специфични. Џебови. Машинско миење ладно. Tumble Dry Ship.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата