.

.

Urbane By Landau, женски Софи кросовер Туника, чистење, стил 9577

Urbane By Landau, женски Софи кросовер Туника, чистење, стил 9577

DEN 319.68

Количината на стоката
Това е достапна

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност. Удобно и функционално, овој чистач на вратот V-вратот се одликува со облик на половината, надополнета со кратки ракави за дополнителна слобода на движење и целодневна абење. Шест џебови обезбедуваат дека вашите медицински најважни работи се секогаш на дофат. Без разлика дали станува збор за чистачи на Ландау за мажи или жени, ние сме познати по тоа што произведуваме стружења кои работат напорно како и вие! Модерно прилагодено вклопување : прилагодено да ја ласкате вашата форма без да го ограничите движењето. Стилски работно носење : Удобноста го исполнува современиот дизајн со овој врвен чизми на вратот со 6 џебови и облик на половината, дизајнирана да ласка, без да се загрози функционалноста; Должина : Редовно : 26 "(средна големина). Удобна ткаенина : Нашата потпис на четкана ткаенина е мека на допир и е доволно издржлива за да издржи комерцијално перење. Двонасочна ткаенина за истегнување на удобност : Крајната ткаенина од ткаење на Твил е мека на допир и се карактеризираат суптилни се протегаат за дополнителна удобност и подвижност. Функционално складирање : 6 џебови Вкупно чувајте ги медицинските инструменти уредно организирани и на дофат. Урбан стил : Создадени од две медицински сестри, урбаните чистачи нудат модерни, удобни и разноврсни стилови кои ви овозможуваат да се чувствувате самоуверено на работа и Надвор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата