.

.

С. Поло Асн. Машка меѓусебна кошула

С. Поло Асн. Машка меѓусебна кошула

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Дишење и лесна, американскиот Поло Асн. Машка меѓусебна маица со полови кошула ќе ви оди кога времето ќе се загрее, или кога и да сакате дополнителна удобност. Пар со нашиот Чино или со омилениот тексас за есенски изглед. Не можете да тргнете наопаку! Јака со предна плоча со два копчиња; Кратки ракави со манжетни со ребра. Дарежлива силуета за лесно вклопување. 100% памук.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата