.

.

Удобност од Brinley Co. Womens Espadrille клин

Удобност од Brinley Co. Womens Espadrille клин

DEN 324.00

Количината на стоката
Това е достапна

Муире е совршен летен чевел од Бринли Ко. Не само што овој чевли има совршен клин со големина, туку е и во нашата удобна линија! Овој клин има тркалезна пети, материјал со отворен грб, Еспадрил, а исто така има и заменливи ленти што ја завиткаат ногата за убав изглед. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Тип на каиш : завиткана на глуждот. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : платно. Материјал од надворешната страна : синтетички. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата